Latvijas kūrorti jeb nesteidzīgā latviešu atpūta

Neskatoties uz to, ka Latvija daudzus gadus ir bijusi viena no tūristu iecienītākajām valstīm, tai ir izdevies saglabāt mierīgo atmosfēru. Pat tūristu sezonas vidū lielos vietējos kūrortos ir iespējams baudīt mierīgu atpūtu. Papildus bagātīgajām apskates programmām, Latvija saviem viesiem piedāvā daudz dažādu iespēju organizēt savu atvaļinājumu.

Jūrmala ir ievērojama ar savām burvīgajām pludmalēm un aizraujošajiem parkiem. Netālu no kūrorta ir arī krāšņi meži. Jūrmalā katru gadu tiek svinēti ļoti daudzi svētki un citas brīvdienas, kurās piedalās tūristi no dažādām valstīm. Mierīgas atpūtas cienītājiem ļoti iecienītā Liepāja neaprobežojas tikai ar pludmalēm. Netālu no kūrorta ir populāri pārgājienu maršruti. Ejot var redzēt interesantus dabas objektus. Liepāja izceļas arī ar vairākiem juvelierizstrādājumu veikaliem, kur var iegādāties ekskluzīvus dzintara izstrādājumus.

Latvijā ir vairāki labsajūtas kūrorti. Valsts ir ievērojama ar saviem dziedinošajiem avotiem un sulīgajiem skujkoku mežiem. Gar Latvijas piekrasti visiem veselības atpūtas cienītājiem ir atvērts daudz balneoloģisko centru, veselības nometņu un modernu SPA centru. Valsti raksturo maigais klimats, tāpēc ceļotāji to apmeklē gandrīz jebkurā gadalaikā. Ziemā ir ļoti interesanti šeit ierasties Ziemassvētku vakarā.