Aktīvā atpūta Latvijā

Papildus vēsturisko, kultūras un citu atrakciju apmeklējumam Latvija saviem viesiem piedāvā plašu izklaides un atpūtas iespēju brīvā dabā, kā arī aktīvās atpūtas iespējas.

Jūrmalas pilsētā atrodas Līvu Akvaparks, kas ir gandrīz vienmēr ir iekļauts ģimenes ceļotāju plānos un vairums tūristu dod priekšroku aktīvai atpūtai un ūdens aktivitātēm. Visa akvaparka teritorija ir sadalīta 2 zonās. Pirmā zona atrodas krāšņā pludmalē, kur ir upes piestātne un daudz sauļošanās gultu un saulessargu. Otrā iekštelpu zona aicina atpūtniekus lieliski pavadīt laiku ūdens atrakciju parkā, neskatoties uz visa veida laika apstākļiem. Visiem viesiem ir pilnībā pieejami vairāki braucieni, slidkalniņi un nogāzes. Ūdens parkā ir peldbaseins ar regulētu temperatūru un mākslīgi viļņi. Izklaide un atrakcijas jebkurai gaumei neatstās ūdens parka apmeklētājus vienaldzīgus.

Piedzīvojumu parks Siguldā ir kļuvis par iecienītu atpūtas vietu gan tūristiem, gan Latvijas iedzīvotājiem. Tas atrodams Gaujas nacionālajā parkā. Parasti to sadala 2 daļās. Tā apakšējā daļa atrodas netālu no Gaujas krastiem, bet augšdaļa atrodas Siguldas jaunuzcelto ēku ielokā.. Pateicoties tam, starp abām daļām ir 91 metru augstuma starpība. Tas ļāva izbūvēt garāko Rodeļu ceļu Baltijas valstīs. Nolaišanās ātrums sasniedz 40 km / h. Nolaišanās laiks ir tikai 5 minūtes, bet jums būs pietiekami daudz laika, lai izbaudītu brīnišķīgi skaistus skatus uz Gaujas senleju. Uz augošajiem kokiem ir šķēršļu josla. Tajā ietilpst kāpšanas sien, riteņbraukšana pa virvi, kā arī citi izveicības un spēka pārbaudījumi. Katapultas mešanā ir iespēja izjust brīvo kritienu. Vēl viena oriģināla atrakcija ir Štromberga velosipēds. Jūs ar to varat braukt pa 40 metru virvi, kas piekārta 5 metru augstumā kokos. Vēl Siguldā ir iespēja braukt ar Baltijas valstīs vienīgo vagoniņu, kā arī izlekt no tā ar gumiju. Trošu vagoniņš apstājas 42 metru augstumā virs Gaujas. Atliek tikai veikt lēcienu bezdibenī.

Aktīvie tūristi var justies kā putni, kas lido vertikālā vēja tunelī, kas ir tāds pirmais Austrumeiropā. Mākslīgi radītā gaisa plūsma ar ātrumu līdz 200 km / h var ļaut pacelties ikvienam apmeklētājam, kura svars ir līdz 100 kilogramiem un augstums līdz 2 metriem.

Arī Latvijas galvaspilsētā ir iespējama aktīvā atpūta, piemēram, lidoums ar paraplānu, kas nav atkarīgs no laika apstākļiem. Tie, kas vēlas izbaudīt jūras braucienu ar jahtu, varēs rezervēt šāda veida ekskursiju pa Baltijas jūras vārtiem. Jums būs 4 stundas jūras brauciena. Pēc vēlēšanās var pasūtīt nedēļas kruīzu vai divu dienu braucienu uz Roņu salu.

Sporta komplekss 333 piedāvā apmeklētājiem kartingu un motokrosu. Ceļi ir veidoti tā, lai stimulētu ekstrēmu braukšanu. Šī ir lieliska iespēja saņemt savu adrenalīna devu.

Ikgadēji mūzikas festivāli notiek arī Latvijā. Slavenais Positivus festivāls ir viens no lielākajiem mūzikas festivāliem Baltijā. Šī trīs dienu atpūta Salacgrīvas pilsētā uz skatuves pulcina talantīgus vietējos un ārvalstu izpildītājus, kuru popularitāte ir diezgan liela. Festivāls datēts ar 2007. gadu. Šeit spēlēja tādi slaveni izpildītāji kā Sinead O’Connor, Imagine Dragons, Kraftwerk, Ellie Goulding un citi.

Ikgadējais džeza festivāls Saulkrastos notiek kopš 1997. gada. Jūlijā tas ilgst nedēļu, un šeit jūs varat ne tikai klausīties lielisko džezu, ko spēlē mūziķi no visas pasaules, bet arī skatīties, kā pasaules labākie bundzinieki sacenšas par galveno balvu.